Jarosław Dąbrowski, Michał Strzelec

Jarosław Dąbrowski, Michał Strzelec

eConsulting, Cornerstone

JAROSŁAW DĄBROWSKI

eConsulting

Sales Manager z 12 letnim doświadczeniem. Od 2017 roku pracuje w eConsulting, gdzie odpowiada za rozwój partnerskich relacji z firmami na rynku polskim i międzynarodowym. Zorientowany na skuteczne rozpoznanie potrzeb klienta w celu zaproponowania adekwatnych rozwiązań z zakresu systemów HCM. Kreator polityki sprzedaży firmy, mającej na celu zacieśnienie więzi z Klientami poprzez rzetelne doradztwo w obrębie proponowanych rozwiązań. Zmotywowany do osiągania wyznaczonych celów, poszerzania posiadanej wiedzy w zakresie rynku HR oraz własnych kompetencji, aby w jak największym stopniu przyczyniać się do sukcesu organizacji z którymi współpracuje. Prywatnie trenuje boks i siatkówkę.

MICHAŁ STRZELEC

Cornerstone

Od 15 lat pracuje w HR i dla HR. Jest przekonany, że to właśnie ludzie tworzą firmę i jej kulturę i że dzięki technologii można zmienić sposób, w jaki pracujemy, uczymy się i żyjemy. Interesuje się wszystkim, co wiąże się z procesami HR, tzn. rekrutacją, wdrożeniem kandydatów do pracy, zarządzaniem efektywnością, sukcesją, wynagrodzeniami i świadczeniami, ścieżką kariery pracowników, raportowaniem itp.
Swoją karierę zawodową rozpoczął od obszaru kadr i płac i jest to nadal przedmiotem jego pracy. Od 2013 roku pracuje w Cornerstone OnDemand, który jest liderem rozwiązań w obszarze systemów HCM. W Cornerstone zajmuje się rozwojem biznesu w Europie Wschodniej, przygotowaniem i rekomendacją rozwiązań, wsparciem Klienta na etapie wyboru systemu oraz jego implementacji, a także wsparciem w okresie po wdrożeniu systemu. Zajmuje się również bezpośrednią współpracą z Partnerami Cornerstone’a. Zainteresowany sukcesem Klienta w digitalizacji strategii HR. Ponadto wielki fan technologii chmury, jej łatwości obsługi i dostawy. Posiada dobre zrozumienie trendów na rynku HR / IT / SaaS. Skupiony na nauce i rozwoju osobistym. Prywatnie lubi podróżować i interesuje się ogrodnictwem.