Partnerzy

Extended Tools Polska

Extended Tools Polska to cyfrowe narzędzia wspierające rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników. Od 15 lat pomaga organizacjom w Polsce najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi oraz zespołów. W tym czasie dotarło ze swoimi rozwiązaniami do ponad 1 500 organizacji i dziesiątek tysięcy ich pracowników, współpracowników czy kandydatów.
Wiodące międzynarodowe marki, które Extended Tools reprezentuje w Polsce to:
· Extended DISC – diagnostyka psychometryczna, predyspozycje i talenty;
· FinxS – Feedback 360°, badanie kompetencji w sprzedaży, badania klimatu organizacyjnego;
· HIVE – pulsowe badania zaangażowania;
· MindMarker – narzędzia Training Reinforcement i Mobile Learning.

Westhill jest firmą doradczo – szkoleniową specjalizującą się w hybrydowym rozwoju liderów. Wraz z technologiczną córką GAMEHILL łączą światy online i offline, realizując projekty dla największych polskich firmy, takich jak mBank, ORLEN, ING, Alior Bank, SKANSKA i wiele wiele innych.

Dailyfruits pod ponad 10 lat dostarcza owoce, warzywa i inne zdrowe produkty do biur i zakładów pracy. W swoich działania stawiamy na ekologiczne rozwiązania, czego najlepszym przykładem jest zastosowanie wielorazowych drewnianych skrzynek. Wspieramy także edukację żywieniową pracowników poprzez tworzenie materiałów edukacyjnych, prowadzenie wykładów, a także organizowanie spotkań i konsultacji dietetycznych z pomiarem składu ciała i wieku metabolicznego. Obsługujemy ok 2000 Klientów w całej Polsce. Od 2020 roku oferujemy także wysyłkę paczek dla pracowników. Zrealizowaliśmy już ponad 250 000 zamówień prosto do domu pracownika przy użyciu innowacyjnej platformy sendgift.pl.