Partnerzy

Extended Tools Polska

Extended Tools Polska to cyfrowe narzędzia wspierające rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników. Od 15 lat pomaga organizacjom w Polsce najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi oraz zespołów. W tym czasie dotarło ze swoimi rozwiązaniami do ponad 1 500 organizacji i dziesiątek tysięcy ich pracowników, współpracowników czy kandydatów.
Wiodące międzynarodowe marki, które Extended Tools reprezentuje w Polsce to:
· Extended DISC – diagnostyka psychometryczna, predyspozycje i talenty;
· FinxS – Feedback 360°, badanie kompetencji w sprzedaży, badania klimatu organizacyjnego;
· HIVE – pulsowe badania zaangażowania;
· MindMarker – narzędzia Training Reinforcement i Mobile Learning.

Solution

Solution jest firmą doradczo szkoleniową obecną ponad 25 lat na polskim rynku. Specjalizujemy się w ocenie i rozwoju kompetencji liderskich i menedżerskich, budowaniu współpracy i wdrażaniu zmian w organizacji. Działamy na terenie całego kraju. Pracujemy głównie dla dużych i średnich przedsiębiorstw, choć wśród naszych klientów mamy również jednostki samorządu i administracji państwowej. Niezależnie z kim pracujemy, zawsze staramy się poznać organizację klienta – jej potrzeby, wyzwania dla możliwości wzrostu i rozwoju. Pozwala nam to efektywnie pomagać, nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Nasz zespół to kilkudziesięciu doświadczonych trenerów i konsultantów na stałe współpracujących z naszą firmą. Jesteśmy też Oficjalnym Partnerem LinkedIn w Polsce, co pozwala rozszerzyć naszą ofertę o najlepszy dostępny e-learning na świecie i inne produkty z LinkedIn Talent Solutions. Wdrażamy również usługi cyfrowe, mamy własną aplikację do prowadzenia ocen 360 – 360online.pl; prowadzenia sesji Assessment i Development Centre e-ac.pl oraz do dystrybucji treści dla uczestników naszych szkoleń LeadGuide app. Do tego wdrażamy na rynek narzędzie do realizacji sesji AC/DC w oparciu o AI i-ac . To wszystko powoduje, że jesteśmy jednocześnie firmą z ogromnym doświadczeniem, wiedzą merytoryczną i jednym liderów innowacji na rynku.

Extended Tools Polska

Od 20 lat pomagamy organizacjom wykorzystywać potencjał i kreatywność pracowników za pomocą narzędzi Extended DISC, FinxS Sales Assessment i Feedback 360. W tym czasie z naszych rozwiązań skorzystało ponad 1500 organizacji i dziesiątki tysięcy ich pracowników, współpracowników oraz kandydatów. Jako lider branży szybko reagujemy na dokonujące się zmiany na rynku pracy i w oczekiwaniach klientów, systematycznie rozszerzając portfolio narzędzi wspierających rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników. Dzięki wszechstronnym możliwościom ich zastosowania sprawdzają się one w pracy specjalistów HR, menedżerów, coachów i trenerów.

Sykom

Jesteśmy producentem oprogramowania SyKOF z ponad 30 letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Stworzyliśmy m. in. Zintegrowany System do Zarządzania Przedsiębiorstwem – ERP SyKOF oraz system kadrowo-płacowy SyKOF HR, który posiada najnowocześniejsze rozwiązania do zarządzania personelem. Obsługuje wszystkie zagadnienia i procesy związane z HR m.in. kadry, ewidencję czasu pracy, płace, rekrutacje, portal pracownika itd. Został stworzony przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i narzędzi informatycznych. System został od podstaw zaprojektowany i wytworzony z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz polskich przepisów. Doskonale sprawdza się we wszystkich gałęziach biznesu. Wśród naszych klientów znajdują się np. firmy budowlane, farmaceutyczne, cukiernicze, produkcyjne, instytuty naukowe oraz biura rachunkowe.

Westhill

Westhill to innowacyjna firma szkoleniowo-doradcza, z dużym doświadczeniem i kilkoma nagrodami HR INNOWATOR. Specjalizujemy się w podnoszeniu jakości zarządzania (programy dla menedżerów i talentów) oraz sprzedaży i obsługi Klienta. Westhill to rozwojowe projekty hybrydowe, które łączą świat sali szkoleniowej i gamifikację online realizowaną przy współpracy z Gamehill.

Co nas wyróżnia?

  • solidna analiza na początku projektu oparta na naszych autorskich narzędziach,
  • mocne nastawienie na skuteczność wdrożeniową – tworzymy architekturę wdrożenia, która zapewnia przełożenie umiejętności ze szkoleń na rezultaty biznesowe,
  • nieszablonowe formy szkoleniowe.

INNERGO

INNERGO jako integrator IT działa na rynku od 2009 roku. Partnerami INNERGO są czołowi, światowi producenci, w tym Apple, Nokia, HPE, Alcatel-Lucent, Aruba, Cisco, Ascom.

INNERGO to jedyny w regionie CEE partner Apple ze statusem Authorised Enterprise Reseller, dedykowany do dostarczania rozwiązań Apple dla biznesu. Jako Apple Authorised Service Provider dopełniamy nasze usługi poprzez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

eTutor

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor od ponad 10 lat pozwala na samodzielną naukę języka angielskiego i niemieckiego online. Dzięki skupieniu na dwóch parach językowych jest niekwestionowanym liderem w segmencie e-learningu językowego. eTutor pozwala pracownikom uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, multimediów i personalizacji, nauka online jest skuteczniejsza niż metodami tradycyjnymi. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2 i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż i dla wszystkich stanowisk w firmie.