Partnerzy

Extended Tools Polska

Extended Tools Polska to cyfrowe narzędzia wspierające rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników. Od 15 lat pomaga organizacjom w Polsce najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi oraz zespołów. W tym czasie dotarło ze swoimi rozwiązaniami do ponad 1 500 organizacji i dziesiątek tysięcy ich pracowników, współpracowników czy kandydatów.
Wiodące międzynarodowe marki, które Extended Tools reprezentuje w Polsce to:
· Extended DISC – diagnostyka psychometryczna, predyspozycje i talenty;
· FinxS – Feedback 360°, badanie kompetencji w sprzedaży, badania klimatu organizacyjnego;
· HIVE – pulsowe badania zaangażowania;
· MindMarker – narzędzia Training Reinforcement i Mobile Learning.

eConsulting zajmuje się konsultingiem i outsourcingiem zasobów IT. Stanowimy zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla międzynarodowych korporacji. Od 2002 roku pomagamy naszym Klientom osiągać cele biznesowe i przewagę rynkową przy zastosowaniu najnowszych technologii. Realizujemy szereg projektów na terenie całej Europy, zdobywając zaufanie firm z wielu sektorów rynku, głównie z branży farmaceutycznej, life science, finansowej i nowych technologii.
eConsulting, jako autoryzowany partner CSOD, oferuje rozwiązania chmurowe amerykańskiego producenta w zakresie poszczególnych modułów platformy. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z kategorii modułów wspierających procesy szkoleniowe – oraz pełnego i kompleksowego rozwiązania obejmującego moduły:
CORNERSTONE RECRUITING
CORNERSTONE LEARNING
CORNERSTONE PERFORMANCE
CORNERSTONE HR

Więcej informacji o eConsulting na stronie https://econsulting.pl/