Partnerzy

Extended Tools Polska

Extended Tools Polska to cyfrowe narzędzia wspierające rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników. Od 15 lat pomaga organizacjom w Polsce najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi oraz zespołów. W tym czasie dotarło ze swoimi rozwiązaniami do ponad 1 500 organizacji i dziesiątek tysięcy ich pracowników, współpracowników czy kandydatów.
Wiodące międzynarodowe marki, które Extended Tools reprezentuje w Polsce to:
· Extended DISC – diagnostyka psychometryczna, predyspozycje i talenty;
· FinxS – Feedback 360°, badanie kompetencji w sprzedaży, badania klimatu organizacyjnego;
· HIVE – pulsowe badania zaangażowania;
· MindMarker – narzędzia Training Reinforcement i Mobile Learning.

Ideo

Ideo – firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie m.in. w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych aplikacji dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania, obejmującego aplikacje webowe, mobilne, strony i sklepy internetowe, platformy e-learningowe oraz systemy zarządzania dokumentami i platformy do komunikacji wewnętrznej.

LOGITO to marka Grupy Ideo. Od 2004 roku pomagamy Klientom, z różnych branż, czerpać korzyści z cyfryzacji procesów biznesowych, wspierając ich w wielu obszarach działalności.
Nasza autorska platforma usprawnia i automatyzuje procesy związane z obiegiem dokumentów, a wspiera ją technologia low-code oraz BPMN. Dzięki LOGITO nasi Klienci mogą projektować i optymalizować samodzielnie procesy, co przyspiesza i znacznie redukuje zużycie czasu i kosztów w firmie.