Partnerzy

Extended Tools Polska

Extended Tools Polska to cyfrowe narzędzia wspierające rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników. Od 15 lat pomaga organizacjom w Polsce najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi oraz zespołów. W tym czasie dotarło ze swoimi rozwiązaniami do ponad 1 500 organizacji i dziesiątek tysięcy ich pracowników, współpracowników czy kandydatów.
Wiodące międzynarodowe marki, które Extended Tools reprezentuje w Polsce to:
· Extended DISC – diagnostyka psychometryczna, predyspozycje i talenty;
· FinxS – Feedback 360°, badanie kompetencji w sprzedaży, badania klimatu organizacyjnego;
· HIVE – pulsowe badania zaangażowania;
· MindMarker – narzędzia Training Reinforcement i Mobile Learning.

No Fluff Jobs to, w dużym uproszczeniu, portal z ogłoszeniami o pracy w 100% z widełkami wynagrodzenia. Patrząc szerzej, NFJ to misja zmiany rynku pracy na taki, który jest transparentny, i w którym wzajemny szacunek na linii pracodawca – pracownik gra główną rolę, co widać w publikowanych tu ofertach pracy. To również baza wiedzy, dzięki której osoby z obszarów HR i IT mają dostęp do eventów, szkoleń, analiz i raportów

Gamehill – Gamified Learning Platform jest rozwiązaniem ze świata Learning Experience, czyli budujemy zaangażowanie i niezwykłe doświadczenie pracowników w procesie uczenia się, onboardingu czy rozwoju kompetencji menedżerskich. Korzystamy z gamifikacji i microlearningu, budujemy fabuły dedykowane dla naszych Klientów, a sama platforma i nasze know how z tego obszaru jest wykorzystywana w największych polskich firmach: Deloitte, LOTTO, ORLEN, ING, InterCars, KGHM czy Uniwersytet SWPS.
www.westhill.pl/grywalizacja

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor od ponad 10 lat pozwala na samodzielną naukę języka angielskiego i niemieckiego online. Dzięki skupieniu na dwóch parach językowych jest niekwestionowanym liderem w segmencie e-learningu językowego. eTutor pozwala pracownikom uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, multimediów i personalizacji, nauka online jest skuteczniejsza niż metodami tradycyjnymi. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2 i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż i dla wszystkich stanowisk w firmie.

Pergamin to łatwa w użyciu platforma, która obsługuje cały cykl życia umów i podobnych dokumentów. Umożliwia: tworzenie, współpracę, podpisywanie, archiwizację, przesyłanie danych i analitykę. Pergamin najlepiej dopasowuje się do potrzeb średnich i dużych firm. Pergamin ułatwia łączenie danych biznesowych z logiką prawną zawartą w umowach w celu skrócenia czasu potrzebnego na procesowanie umowy od draftu do podpisu. Minimalizuje zaangażowanie pracowników wkładane w każdy etap pracy z umową, zmniejsza zaangażowanie działów prawnych w obsługę powtarzalnych umów oraz dba o compliance firmy, ponieważ daje pewność, że biznes podąża w umowach wyłącznie właściwymi ścieżkami. Dla pełnego przepływu danych i automatyzacji integruje się w modelu no-code poprzez moduł Pergamin Connect z innymi systemami biznesowymi klientów, np. CRM, ERP, HRM lub DMS.

SalesOn.pl – platforma Sales Enablement wspierająca działy HR w digitalizacji i automatyzacji rozwoju kompetencji zespołów handlowych. Platforma pozwalająca działom HR na zwielokrotnienie działań szkoleniowych (dla sił sprzedaży) przy jednoczesnym obniżeniu kosztów rozwojowych. Obecnie z platformy korzysta ponad 300 przedsiębiorstw (30.000 użytkowników), które przy wykorzystaniu SalesOn szkolą swoje działy sprzedaży 10 razy częściej, szybciej i do 85% taniej.