Marlena Babicka

Marlena Babicka

AkademiaGier.com

Współwłaściciel AkademiaGier.com, Trener Biznesu, Coach, Konsultant, Ekspert w obszarze wykorzystania gier szkoleniowych.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w międzynarodowych korporacjach o wysokich standardach zarządzania kompetencjami pracowników, takich jak Avon, McKinsey & Company, Mars Inc.
Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Zarządzanie i Marketing, oraz studiów Executive MBA. Uzyskała certyfikat coacha ICC, trenera w Szkole Trenerów House of Skills oraz dyplom Mastera NLP.
W swojej pracy wykorzystuje różnorodne doświadczenia, które zdobyła jako trener, coach, konsultant doradztwa strategicznego oraz w branży FMCG. W latach 2002 – 2009 pracowała w Mars Inc., gdzie zajmowała różne stanowiska w kilku działach: personalnym, logistyki, zarządzania projektami i marketingu, na poziomie rynku polskiego oraz regionu Europy Centralnej. W latach 2010 – 2012 pracowała jako starszy konsultant w McKinsey & Company, gdzie prowadziła duże projekty z zakresu projektowania i wdrażania zmian w organizacjach, przygotowywania strategii dużych firm, wprowadzania nowych produktów na rynek. Wszystkie zostały wdrożone z sukcesem, w większości zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i budżetem. Od 2012 roku zarządza firmą Akademia Gier Sp. z o.o. Od 2014 r. pracuje również jako Starszy Menedżer ds. Strategii w Avon.
W rozwoju gier wykorzystuje swoje doświadczenia z prowadzenia sesji coachingowych, szkoleń, warsztatów, grup zadaniowych, moderowania dyskusji, zarządzania projektami i zespołami, wdrażania nowatorskich rozwiązań w różnych środowiskach, w przedsiębiorstwach państwowych i firmach prywatnych, w Polsce i za granicą.
Mocne strony to: myślenie strategiczne, przekazywanie wiedzy innym, pomaganie innym w identyfikowaniu potencjału, motywowanie innych, umiejętności prezentacji, rozwiązywanie problemów i konfliktów.