Partnerzy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały świadczy usługi kompleksowego doradztwa i obsługi prawnej na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń, szkół wyższych oraz osób fizycznych.
Doradzamy w skomplikowanych sprawach, a nasi prawnicy, to nie tylko specjaliści w określonych dziedzinach prawa, ale również doradcy wspomagający Klientów w ich bieżącej działalności, posiadający kompleksową wiedzę fachową oraz duże doświadczenie praktyczne. Dzięki temu świadczone przez nas usługi łączą najwyższej jakości wiedzę prawniczą ze znajomością potrzeb naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, oferując naszym Klientom rozwiązania prawne dostosowane do ich potrzeb, rzetelnie przedstawiamy naszym Klientom ocenę stanu faktycznego oraz informujemy o ryzykach prawnych.
Kancelaria świadczy wykwalifikowaną pomoc prawną w wielu dziedzinach, lecz główne obszary praktyki Kancelarii to prawo ochrony danych osobowych, prawo nowych technologii i własności intelektualnej, prawo pracy, prawo nieruchomości, bieżąca obsługa prawna firm i spółek oraz szeroko rozumiane doradztwo w sprawach cywilnych.
Dzięki uprawnieniom adwokackim i ponad trzynastoletniemu doświadczeniu adwokat Wioletty Jaroń-Gwizdały Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc w skomplikowanych i wymagających sprawach spornych przed sądami cywilnymi, gospodarczymi, administracyjnymi, sądami pracy oraz w postępowaniach przed organami administracji.

Instytut Logistyki i Magazynowania

Instytut Logistyki i Magazynowania rozwija, promuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie logistyki i e-gospodarki, realizuje także projekty mające na celu usprawnienie działania instytucji publicznych oraz rozwój elektronicznej administracji. Instytut wspiera organy administracji publicznej w optymalizacji procesów administracyjnych i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii do podnoszenia jakości usług publicznych. Szczegółowe informacje o ILiM można znaleźć na stronie: www.ilim.poznan.pl

Grant Thornton

Grant Thornton jest jedną z największych w Polsce firm świadczących profesjonalne usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe dla biznesu. Jest zrzeszona w międzynarodowej sieci Grant Thornton zatrudniającej na świecie 47 tys. osób i obecnej w 142 krajach świata, co sprawia, że firma jest w stanie wspierać klientów w rozwoju międzynarodowym ich biznesów.
W Polsce działa od 24 lat, a ponad 500-osobowy zespół oraz obecność w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków i Toruń) zapewniają bliski kontakt z klientami oraz umożliwiają realizację wymagających projektów w obszarze usług audytorskich, doradztwa podatkowego, gospodarczego, europejskiego oraz prawnego, a także outsourcingu rachunkowości, kadr i płac bez względu na wielkość, rodzaj i lokalizację biznesu klienta. Klienci firmy to ponad 1600 podmiotów rocznie, w tym kilkadziesiąt spółek notowanych na GPW oraz firmy z top 500 największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju.Grant Thornton pomaga dynamicznym organizacjom wyzwolić ich potencjał rozwoju poprzez świadczenie praktycznych, wybiegających w przyszłość usług doradczych. Proaktywne zespoły projektowe, kierowane przez otwartych na klienta partnerów, wykorzystują wiedzę, doświadczenie i instynkt, by analizować złożone problemy przedsiębiorstw prywatnych, spółek giełdowych oraz firm sektora publicznego i pomagać tym przedsiębiorstwom w poszukiwaniu właściwych rozwiązań.

Grant Thornton od lat umacnia swoją pozycję na polskim rynku. W ostatnich latach firma przejęła dwie spółki – FPA z Warszawy (outsourcing rachunkowości i HR) oraz Dorfin z Torunia (doradztwo europejskie). Zaś w 2017 roku nastąpiło połączenie potencjału Grant Thornton i konsultingowo-transakcyjnego zespołu firmy F5 Konsulting. Połączenie sił wzmocniło możliwości wsparcia Klientów m.in. w zakresie tworzenia strategii rozwojowych i modeli biznesowych, optymalizacji procesów biznesowych, zarządzania projektami i programami, czy zarządzania kapitałem ludzkim. W tym samym roku Grant Thornton przejęło 80% udziałów w biurze projektowo-badawczym EDISONDA, specjalizującym się w tzw. user experience, czyli projektowaniu i optymalizowaniu narzędzi digital – serwisów www, rozwiązań e-commerce, systemów biznesowych, intranetów, aplikacji mobilnych czy interfejsów urządzeń – pod kątem zapewnienia wygody ich użytkowania oraz podniesienia efektywności dla firm je wykorzystujących.