Partnerzy

Exact Software Poland Sp. z o.o.

Exact Software Poland Sp. z o.o. jest uznanym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Firma oferuje m.in. systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), aplikacje do automatyzacji procesów magazynowych (WMS), systemy elektronicznego obiegu dokumentów i przepływów pracy (Workflow) oraz zarządzania zasobami ludzkimi (HRM). Dostarcza również systemy zarządzania serwisem oraz prowadzenia handlu elektronicznego z wykorzystaniem portalu B2B e-Commerce. Oprogramowanie Exact umożliwia skuteczną automatyzację i optymalizację procesów biznesowych.
Exact Software Poland działa na polskim rynku od 1992 roku. Bazując na światowych standardach, Exact w Polsce uwzględnia wymogi lokalnego rynku. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące analizę wymagań klienta na etapie planowania projektu wdrożenia oprogramowania, zarządzanie projektem wdrożeniowym, wsparcie implementacji systemu zarówno w formie szkoleń i konsultacji, jak również świadczenie posprzedażowej pomocy technicznej.
Więcej informacji dotyczących rozwiązań wspierających zarządzanie procesami znajduje się na stronie: https://www.exact.com/pl/produkty/exact-synergy/ , a zasobami ludzkimi na https://www.exact.com/pl/rozwiazania/hrm/.

AkademiaGier.com

Jesteśmy praktykami biznesowymi i entuzjastami różnego typu gier. Połączenie wieloletniego doświadczenia biznesowego, trenerskiego i coachingowego pozwala nam na projektowanie i wdrażanie efektywnych gier biznesowych. Nasza solidna wiedza opiera się także na formalnym przygotowaniu, m.in. dyplomy Executive MBA, Coach ICC, trenera szkoleń.
Tworzymy gry z pasją i zaangażowaniem. Każda gra jest testowana na grupach testowych a następnie szkoleniowych, co zapewnia osiągnięcie wysokiej jakości produktów.
Akademię Gier wyróżnia, spośród innych ofert obecnych na rynku, stosowanie gier szkoleniowych, efektywnych narzędzi skutecznie angażujących uczestników i stwarzających możliwość doświadczenia omawianych zachowań.
Ze swojej strony dbamy o różnorodność doświadczeń, interakcję i dynamikę zajęć. Warsztaty prowadzimy tak, aby dostarczały nie tylko nowej wiedzy i umiejętności, ale także zabawy. W pracy wykorzystujemy praktyczne doświadczenie biznesowe, trenerskie i coachingowe związane z rozwojem osobistym i skutecznym działaniem.

SuperMemo World Sp. z o.o.

Dostawca rozwiązań z zakresu e-learningu i cyfrowej edukacji.
Firma z prawie 30-letnim doświadczeniem.
Twórca wielokrotnie nagradzanej metody inteligentnych powtórek – SuperMemo – oraz kursów e-learningowych.
Ponad 2 miliony sprzedanych kursów językowych.
Ponad 300 tysięcy zarejestrowanych użytkowników w Polsce i na świecie

ELO Digital Office

ELO Digital Office GmbH od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów systemów do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw (Enterprise Content Management – ECM), który rozwija oprogramowanie do zarzadzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. ELO opracowuje cyfrowe rozwiązania do realizacji procesów biznesowych dla wszystkich branż i sektorów oraz przedsiębiorstw dowolnej wielkości.
Produkty i rozwiązania ELO® są sprzedawane na całym świecie w około 20 językach w ponad 40 krajach. ELOoffice skierowany jest do małych firm, ELOprofessional dla firm średniej wielkości a ELOenterprise do dużych firm i korporacji. ELO Business Solutions pozwalają klientom na niezwykle szybkie wdrażanie rozwiązań.
Wszystkie produkty firmy ELO Digital Office GmbH są dostępne w Polsce z pełnym zapleczem technicznym i merytorycznym. W Polsce z produktów ELO® korzysta np. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Global Cosmed S.A., Marvipol S.A., Eurobank, Centrum Nauki Kopernik i wiele innych.