Partnerzy

Grupa GPEC

Grupa GPEC – lider branży ciepłowniczej, jeden z kluczowych inwestorów na Pomorzu. Nieustannie poszerza swoją działalność o kolejne obszary, wykraczając poza produkcję i dystrybucję ciepła. Stale poszukuje i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinach takich jak Facility Management, SMART czy ESCO. Misją Grupy jest dostarczanie kompleksowych usług, budowanie świadomości odbiorców oraz wdrażanie innowacji technologicznych. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu na rynku, zaangażowanym pracownikom i odważnemu modelowi zarządzania, Grupa GPEC tworzy nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów i zmieniającej się rzeczywistości.

ELO Digital Office

Firma ELO Digital Office GmbH z siedzibą w Stuttgarcie odłączyła się w 1998 roku – dwa lata od powstania marki ELO – od grupy Louis Leitz. Od tego czasu firmą kieruje Karl Heinz Mosbach i Matthias Thiele. Dzięki wyraźnej wizji rozwoju i ogromnemu potencjałowi produktów firma ELO Digital Office GmbH wraz z oddziałami w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji i Australii odniosła sukces na skalę międzynarodową. ELO oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów, czyli wszystkich obszarów zarządzania zasobami informacyjnymi. Oferowane rozwiązania są dostosowane do indywidualnych wymogów i wielkości przedsiębiorstwa. Opierają się na trzech standardowych liniach produktów: ELOoffice, ELOprofessional oraz ELOenterprise.
ELO w liczbach: Centrala w Stuttgart (Niemcy), Ca. 580 pracowników na świecie (z tego ca. 290 w Niemczech), 21 przedstawicielstwa/biuro w 17 krajach, Więcej niż 1.000.000 licencji na rynku, Sprzedaż więcej niż 64 mil. EUR (2017), Więcej niż 1000 certyfikowanych partnerów ELO, Produkt sprzedawany w więcej niż 20 językach w więcej niż 40 krajach.

HRK S.A.

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów payroll) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki.
Oferujemy usługi rekrutacji pracowników, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z zaawansowanymi badaniami Assessment/Development Centre), budowanie ścieżek kariery, employer branding oraz – pod marką HRK Payroll Consulting – administrację wynagrodzeniami i zarządzanie dokumentacją personalną.

Teamformacja sp. z o.o.

Teamformacja sp. z o.o. oferuje kompleksową organizację team buildingu, wyjazdów integracyjnych i warsztatów rozwojowych na terenie całej Polski.
Naszą misją jest “mądry team building”, czyli łączenie świetnej zabawy z rozwojem i nauką. Tworzymy zaskakujące scenariusze, gry i warsztaty, które pozwalają uczestnikom na oderwanie się od codziennej rutyny i lepsze wzajemne poznanie.
Wszystkie planowane przez nas projekty integracyjne dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i jesteśmy przygotowani na różne, niespodziewane pomysły. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a w kontakcie z klientem wyjątkowo ważne jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań.