Warning: Declaration of Walker_Nav_Menu_Dropdown::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/hrtrends/web/hrtrends.pl/public_html/grudzien2017/wp-content/themes/workflowtrends/include/nav-menu-dropdown.php on line 38

Warning: Declaration of Walker_Nav_Menu_Dropdown::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/hrtrends/web/hrtrends.pl/public_html/grudzien2017/wp-content/themes/workflowtrends/include/nav-menu-dropdown.php on line 38

Warning: Declaration of Walker_Nav_Menu_Dropdown::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/hrtrends/web/hrtrends.pl/public_html/grudzien2017/wp-content/themes/workflowtrends/include/nav-menu-dropdown.php on line 38

Warning: Declaration of Walker_Nav_Menu_Dropdown::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/hrtrends/web/hrtrends.pl/public_html/grudzien2017/wp-content/themes/workflowtrends/include/nav-menu-dropdown.php on line 38
AGENDA | HR Trends

Już wkrótce...

AGENDA

8:30-9:30
REJESTRACJA

9:30-10:00
Szlifowanie diamentów, czyli o tym jak zbudować stabilny fundament menadżerski w organizacji
Open Finance
Prelegenci: Monika Kosińska,
Joanna Skonieczko
Opis prelekcji:
Kluczem do sukcesu firmy są ludzie i ich postawy – to prawda znana od dawna. Pierwszym punktem zapalnym w tym wypadku jest odpowiedni menadżer – lider, który porywa za sobą tłumy, ale i potrafi nimi zarządzać. Jak więc wybrać tę właściwą, odpowiednią osobę, z kompetencjami, których poszukujemy, skoro mamy dziś rynek pracownika i niełatwo o pozyskanie profesjonalnych ludzi z rynku? Co zrobić kiedy zwalnia nam się kierownik, a czasu na znalezienie jego następcy jest tak niewiele? Jak zadbać, aby obecnie pracujący menadżerowie mieli wspólne spojrzenie na zarządzanie ludźmi?
Na te i wiele innych pytań znaleźliśmy odpowiedzi w programach rozwoju umiejętności menadżerskich. O tym jak ukształtować kadrę menadżerską, zadbać o sukcesję tych stanowisk oraz motywację pracowników – na przykładzie wyzwań z jakimi zmierzyła się firma Open Finance.

10:00-10:30
Nowoczesny HR – wszystko dla ludzi!
ORACLE
Prelegent: Tomasz Zubrzycki
Opis prelekcji:
Wojna o klienta trwa od lat, rozumie to każda firma działająca na konkurencyjnym rynku (firmy, które tego nie rozumiały, prawdopodobnie już zakończyły swoją działalność).
Podobne zjawisko coraz bardziej nasila się na rynku pracy, gdzie pracodawcy coraz bardziej konkurują o pracownika. Ogromne znaczenie w tym wyścigu po talenty ma wizerunek pracodawcy (zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz firmy), przyjazność organizacji oraz zrozumienie pracowników i proaktywne reagowanie na ich oczekiwania i potrzeby.
Zaawansowane technologie oferują w tym zakresie ogromne możliwości. Co więcej, nowoczesne rozwiązania dla HR są na wyciągnięcie ręki, a ich koszt nie stanowi bariery, gdyż można z nich korzystać w modelu usługowym.
W czasie wystąpienia opowiem i pokażę jak chatboty już dziś mogą zautomatyzować i zwiększyć efektywność procesów HR, oferując przy tym wysoki poziom doświadczenia pracowników i kandydatów. Zaprezentuję innowacyjne rozwiązania, wykorzystujące analizy „co-jeśli” i predykcje, wspierające menadżerów i działy HR oraz zaproponuję łatwe i skuteczne metody włączenia pracowników w budowanie wizerunku firmy oraz budowania więzi między pracownikami, które będą silniejsze niż pokusy atrakcyjnych ofert pracy oferowanych przez konkurencję.
Serdecznie zapraszam.

10:30-10:35
Panel Wystawców
10:35-10:55
PRZERWA KAWOWA

10:55-11:25
Portale społecznościowe w realizacji misji i zadań HR
Bird & Bird
Prelegent: Mec. Karolina Stawicka11:25-12:55
TRENDY 2018: TECHNOLOGIE HR W ROZWOJU I ZAANGAŻOWANIU PRACOWNIKÓW ORAZ CO MOŻESZ Z NIMI ZROBIĆ
HCM Deck
Szymon Janicki
Opis prelekcji:
Podczas prezentacji postaramy się opisać jak wygląda landscape innowacyjnych rozwiązań HR, Jakie są kluczowe trendy i prognozy na 2018 rok. Postaramy się pokazać jakie podejście w tym zakresie ma globalny ekosystem start-up’ów. Bonusem będzie klasyczny 5 minutowy startupowy pitch-off.

12:55-12:25
Najnowsze zmiany dotyczące przetwarzania danych pracowników wynikające z kodeksu pracy, RODO i wytycznych
Bird & Bird
Prelegent: Mec. Izabela Kowalczuk-Pakuła
Opis prelekcji:
• Jakie dane pracownika i w jakich celach może przetwarzać pracodawca?
• Czy zawsze potrzebna jest zgoda pracownika na wykorzystanie jego danych osobowych?
• Case study: wykorzystanie wizerunku pracownika i jego danych biometrycznych

12:25-12:45
PRZERWA KAWOWA

12:45-13:15
Jak angażująco wdrażać millenialsów?
Grupa Żywiec
Prelegent Przemysław Machynia
Prelegent Agnieszka Szymańska
Opis prelekcji:
Pokażemy nasze najlepsze praktyki w kontekście wdrażania młodych osób do organizacji, budowania ich przynależności, integracji a także dostarczania wiedzy o firmie w sposób niestandardowy. Pokażemy również ciekawy film na koniec podsumowujący naszą prezentację.

13:15-13:45
Jak budować wizerunek firmy z pomocą pracowników?
Goldenline
Prelegent: Magdalena Ostrowska
Opis prelekcji:
Czy można i warto budować wizerunek firmy angażując pracowników w działania employer brandingowe oraz w marketing rekrutacyjny?
Jaką wartość dla organizacji stanowią pracownicy? Jak wykorzystać ich potencjał?

13:45
LOSOWANIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

SPONSORZY
 


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 

PATRONI MEDIALNI
 


FUNDATORZY NAGRÓDORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress