Już wkrótce...

PRELEGENCI

Magdalena Ostrowska
GoldenLine
Ekspertka GoldenLine ds. mediów w rekrutacji. Przez ponad dziesięć lat zarządzała zespołami sprzedaży bezpośredniej i agencyjnej. Była odpowiedzialna za sprzedaż produktów internetowych i prasowych. Ma doświadczenie w rekrutacji oraz w prowadzeniu warsztatów sprzedażowych. Jej celem jako ekspertki jest wsparcie pracodawców w skutecznych procesach rekrutacji i aktywne wykorzystanie nowych metod w komunikacji wizerunkowej.
Joanna Skonieczko
Open Finance SA
Kierownik ds. Szkoleń w Open Finance. Z wykształcenia inżynier, z pasji i zamiłowania trener. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w rozwoju pracowników, zarządzania procesami HRowymi, jak i w sprzedaży.
Od 6 lat zajmuje się tworzeniem, wdrażaniem i prowadzeniem projektów rozwojowych w Departamencie Szkoleń i Rekrutacji w Grupie Open Finance. Lubi zarażać pracowników chęcią ciągłego rozwoju i umożliwiać im realizację zawodową w organizacji poprzez tworzenie licznych dróg prowadzących do celu.
Monika Kosińska
Open Finance SA
Trener Wewnętrzny w Open Finance. Sercem zawsze w HR choć swoja karierę rozpoczynała w sprzedaży, co dziś lepiej pozwala jej zrozumieć potrzeby biznesu.
Od kilku lat uczestniczy w tworzeniu i wdrażaniu projektów z obszaru HR, w szczególności dotyczących rozwoju pracowników.
W projektach HR stawia przede wszystkich na użyteczność.
Karolina Stawicka
Bird & Bird
Adwokat, Counsel, kieruje zespołem prawa pracy w polskim biurze Bird & Bird
Doradza klientom od 2005 r. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada szerokie doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie różnorodnych aspektów zatrudniania pracowników, w tym kadry menadżerskiej i kluczowych specjalistów z innych krajów oraz w procesach restrukturyzacji zatrudnienia, fuzji i przejęć, zwolnień, w tym zwolnień grupowych, obejmujących jednocześnie kilka jurysdykcji. Wspiera klientów lokalnych i zagranicznych w obszarze zarówno indywidualnego, jak i zbiorowego prawa pracy. Jej innymi obszarami specjalizacji są prawo autorskie (w tym transfer praw do utworów pracowniczych), prawo nowych technologii, nieuczciwa konkurencja, prawo ochrony danych osobowych, zamówienia publiczne oraz spory, zarówno sądowe i arbitrażowe. Jest ekspertem Europejskiego Urzędu ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF). Przed podjęciem pracy w Bird & Bird pracowała dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców ONZ. Była członkiem międzynarodowego zespołu powołanego do wspierania zwalczania korupcji w Polsce w ramach PHARE 2005. Jest konsultantem Polskiej Akademii Nauk, Fundacji Funduszu Współpracy oraz ekspertem prawnym Krajowej Izby Gospodarczej.
Izabela Kowalczuk-Pakuła
Bird & Bird
Radca prawny, Counsel, szef praktyki ochrony prywatności i danych osobowych w polskim biurze Bird & Bird.
Od 2007 roku zajmuje się projektami związanymi z prawem ochrony prywatności i danych osobowych. Skutecznie doradza przedsiębiorcom przy transformacji związanej z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Doradza przedsiębiorcom w tworzeniu modeli biznesowych dotyczących profilowania i big data, transferu danych, cloud computing, wiążących reguł korporacyjnych (BCR) czy danych w ramach HR. Przeprowadza audyty oraz opracowuje rozwiązania minimalizujące ryzyka. Reprezentuje klientów przed GIODO. Prowadzi około 40 szkoleń rocznie z zakresu ochrony danych osobowych.

SPONSORZY
 WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 

PATRONI MEDIALNI
 


FUNDATORZY NAGRÓDORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress